FOLIE GRZEWCZE JUŻ U NAS- WSPÓŁPRACA Z TATRATECH!

Biegniemy do was ze wspaniałą informacją, zaczynamy współpracę z firmą TatraTech – Inteligentne ogrzewanie podczerwienią – Smart Home

Firma TatraTech zajmuje się nowoczesnymi systemami ogrzewania podczerwienią Red Snake, które w połączeniu z urządzeniami Grenton zapewniają inteligentne ogrzewanie dla Twojego domu.

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach. Folie można montować na różne sposoby: na podłodze, ścianie czy suficie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *