O nas

O nas

SolarTechnica – instalacje fotowoltaiczne dla Ciebie i Twojego biznesu już od 2016 roku!
Koszty energii elektrycznej są jednym z kluczowych obciążeń zarówno gospodarstw domowych, jak i biznesu. Ich niestabilność dodatkowo utrudnia zarządzanie budżetem.

Nie czekaj! Sprawdź jak dzięki fotowoltaice zabezpieczyć się przed podwyżkami. Skorzystaj z dotacji z programu “Mój prąd” i ulgi podatkowej dla osób fizycznych!

100+

Wykonanych realizacji

100%

Zadowolonych klientów

SolarTechnica to przygotowane “pod klucz”, inteligentne rozwiązanie, w którym komponentem produkcyjnym jest zestaw fotowoltaiczny. To panele, falowniki, osprzęt, mocowania, usługa projektowa i instalacyjna, a także pełne finansowanie zakupu. Po zainstalowaniu zestawu, otrzymasz stały dostęp online do informacji o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej i zużywanej energii. Pozwoli Ci to zoptymalizować koszty i powiększyć oszczędności, a jednocześnie pozytywnie wpływać na środowisko naturalne. Posiadamy własne ekipy instalatorskie! SolarTechnica to świetnie wyposażone ekipy specjalistów w całej Polsce. Solidni instalatorzy, z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, realizują zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta. Ekipy koordynowane są przez dedykowanych opiekunów odpowiadającego za logistykę, dotrzymanie terminów i zakresu umówionych prac. Fachowy i profesjonalny montaż objęty jest gwarancją SolarTechnica.